Конференція “1-ші та 10/11-і класи: реалізація змісту
державних програм для загальноосвітніх шкіл”

15.11.2017 р.


На факультеті іноземних мов відбулася конференція “1-ші та 10/11-і класи: реалізація змісту державних програм для загальноосвітніх шкіл” за участю методистів представництва “Макміллан” та інформаційної підтримки Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського. В межах зазначеної конференції методисти з Києва провели тренінги, на яких презентували сучасні автентичні підручники “Way Ahead for Ukraine” (1 клас) та “Get 200” (10 і 11 класи), розроблені спеціально для українських школярів. Для того, щоб взяти участь у методичних тренінгах, до нашого вузу приїхало 96 вчителів загальноосвітніх шкіл міста Вінниці та Вінницької області. Робота була дуже цікавою та плідною.

Необхідно відзначити, що гарні відгуки від вчителів ми отримуємо також на тренінги, які щорічно проводять методисти нашого факультету іноземних мов. Нам, дійсно, є чим поділитися з вчителями шкіл, оскільки наші викладачі вже п’ятий рік поспіль беруть участь в проекті “Шкільний вчитель нового покоління” за підтримки Британської ради в Україні, і є фахівцями високого рівня.

Між міським відділом освіти і Вінницьким державним педагогічним університетом ім. М. Коцюбинського підписано угоду про впровадження інноваційним методів навчання іноземних мов. Таким чином, факультет іноземних мов є тим осередком, який забезпечує застосування гуманістичних підходів та сучасних ефективних методів навчання іноземних мов у навчальному процесі.

Для нас є невід’ємними дві ланки: підготовка студентів – майбутніх вчителів, та співпраця з вчителями шкіл. Ми запрошуємо педагогів до нашого університету для професійних тренінгів, а наші студенти 2-го і 3-го курсів, у свою чергу, в межах проекту “Шкільний вчитель нового покоління” систематично відвідують уроки англійської мови вчителів-менторів – кращих педагогів міста Вінниці. Ми щиро вдячні їм за те, що вони роблять велику справу – сприяють підготовці вчителів, які, ми впевнені, піднімуть навчання іноземних мов у школі на більш якісний рівень.

Наразі робота викладачів факультету іноземних мов у проекті продовжується, а це означає, що в нас попереду багато цікавих заходів та кропіткої праці над професійним вдосконаленням.

Ст. викладач факультету іноземних мов Лісниченко А.П.переглядів: 1