Присвоєння нагрудного знаку МОН України
“Відмінник освіти” Глазуновій Т.В.

03.10.2017 р.


З превеликим задоволенням вітаємо Глазунову Тамару Володимирівну з присвоєнням нагрудного знаку МОН України “Відмінник освіти”! Ця державна нагорода - це особлива відзнака за неймовірну майстерність, значний особистий внесок у розвиток освіти та науки нашої країни, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, які, перейнявши любов та запал свого наставника, впевнено й професійно торують педагогічний шлях.

Тамара Володимирівна працює у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського з 1984 року та є провідним фахівцем у галузі методики навчання іноземних мов, має понад 50 наукових публікацій, є автором значної кількості методичних посібників для вищої школи з методики викладання іноземних мов, бере участь у міжнародних науково-практичних конференціях з проблем викладання іноземних мов. Протягом багатьох років вона очолювала роботу методичної ради факультету іноземних мов. Основним з принципів її роботи є професійний розвиток протягом життя - цікавиться новими підходами та тенденціями у викладанні іноземних мов, була ініціатором запровадження використання методу активізації резервних можливостей особистості у процесі навчання, є постійним учасником он-лайн курсів, що проводяться Британською радою в Україні.

Вагомим досягненням у роботі Тамари Володимирівни Глазунової є співпраця з науковим та навчальними установами Сполучених Штатів Америки. Разом з доктором Д.Пауеллом (Південно-Східний державний педагогічний університет штату Міссурі), в рамках якої вона організовує проведення віртуального кіноклубу студентів, який успішно функціонує у режимі facebook-дискусії впродовж двох останніх років. Окрім того нею започаткований дистанційний курс розмовного мовлення за участю А.Тутора (Сан Антоніо, США).


переглядів: 1