Звіт про роботу
Ради студентського самоврядування

06.11.2017 р.


У 901 аудиторії (корпус№3) відбувся звіт про роботу Ради студентського самоврядування Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського на який були запрошені усі члени студентського активу та керівництво нашого вишу.

Голова РСС Марина Дякова гідно презентувала звіт за весь навчальний рік, де кожний захід підтверджувала фактами із вируючого життя університетської молоді. Марина у своїх словах зазначила:"Хочу відзначити, що усі загально-університетські заходи не були б такими яскравими та цікавими без підтримки та допомоги ректорату, профкому, виховного відділу та мистецького центру ВДПУ. Також ми хочемо висловити подяку головному бухгалтеру університету Візнюку Олександру Михайловичу, провідному юристу Сатаєвій Аліні Михайлівні та всьому юридичному відділу за допомогу та підтримку у фінансових та юридичних питаннях".

Зі словами підтримки та мудрими настановами до студентів звернулися ректор Педуніверситету Наталія Іванівна Лазаренко та голова профкому Микола Васильович Баюрко ,які одноголосно подякували команді РСС за роботу, а усім присутнім побажали свідомо обрати нового кандидата на почесне звання Голови Ради студентського самоврядування Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Бажаємо успіхів у подальших справах!переглядів: 1