Фестиваль «Дні Японії у Вінниці»

04.11.2017 р.


У перші вихідні листопада місто Вінниця приймало у себе один з наймасштабніших заходів у рамках Року Японії в Україні – фестиваль «Дні Японії у Вінниці».

Метою фестивалю було ознайомити мешканців Вінниці та гостей міста з багатою японською культурою у всіх її проявах: література, музика, мистецтво, спорт, організація бізнесу.

4 листопада студенти природничо-географічного факультету на чолі з к.г.н., старшим викладачем кафедри географії, керівником Народного аматорського ансамблю танцю «Роза вітрів» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Вікторією Канською також стали учасниками фестивалю. Під час демонстрації японських бойових мистецтв, яка проходила у спортивному клубі «Нокаут», наші студенти у якості волонтерів взяли участь у танцювальних флешмобах. За два дні до заходу студентам було запропоновано опанувати основні рухи японських танців «Токіо Ондо» та «Танко Буші». У перерві між виступами представників спортивних шкіл та організацій з різних міст України, які демонстрували основні види японських бойових мистецтв, наші студенти разом із колективом японського танцю поринули у цікаві та змістовні танці.

Атмосфера заходу спонукала не лише студентів, а й усіх присутніх на осмислення глибин японської культури та відкривала бажання до співпраці із представниками різних творчих, спортивних та громадських об’єднань міста.

Заступник декана з виховної роботи
природничо-географічного факультету,
доцент Тетяна Дабіжук


переглядів: 1