105-річчя ВДПУ

04.10.2017 р.


Педагогічному 105. Саме з таким гаслом містом розпочали ранковий пробіг-естафету «ВДПУ за здоровий спосіб життя!» студенти та викладачі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Не зважаючи на погодні дощові умови університетська родина не втрачала почуття гумору. Теплу атмосферу усі присутні створювали своїми посмішками та любов’ю в серцях один до одного. Аби не промерзнути, навіть з парасолями весь колектив дружньо виконував ранкову зарядку. До хороводу усіх присутніх запросила ректор університету Наталія Лазаренко, яка теж активно взяла участь у заході та привітала із початком святкування Дня народження нашої Альма-Матер.

Пробіг розпочався від башні Козицького, через вулицю Соборну, та завершився на центральному стадіоні у парку імені Горького.

Приємно було спостерігати, як проїжджаючі повз автомобілі подавали сигнал підтримки, як тепло і гостинно нас зустрічали перехожі.

Величезною командою ми завершили пробіг. Із вітальними словами до учасників звернулися гості, які подякували кожному, хто приєднався до естафети, та з нагоди 105-річчя побажали рідному Педуніверситетові процвітання та нових здобутків.

Вчитель – це дар від Бога, шляхетне покликання віддавати своє серце дітям.

Велика і дружня родина Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського зібралась з нагоди особливого свята – 105-річного ювілею Університету! Багатьом поколінням наших випускників Вінницький державний педагогічний університет відкрив двері у професійне життя. Тут вчилися ми, навчаються наші діти та здобуватимуть освіту діти наших дітей.

Університет, скільки б йому не виповнилось років, завжди залишається молодим, оскільки працює з майбутнім країни.

Ювілей Педагогічного університету – важлива подія в житті не тільки нашого закладу, а й усієї української освіти і науки, тому на свято завітало чимало поважних гостей.

Важливою подією у день святкування стало проведення науково-практичного семінару «Інклюзивна освіта як індивідуальна траєкторія особистісного зростання дитини з особливими освітніми проблемами», який був організований факультетом дошкільної, початкової освіти та мистецтв, адже проблеми інклюзивної освіти є актуальними для суспільства.

Важливим компонентом святкування були розміщені на території університету локації- презентації усіх інститутів та факультетів. Кожний учасник дійства мав змогу поринути в історію університету, взяти участь у майстер-класах ,спостерігати виступи солістів та творчих колективів з художніми номерами.

Приємні враження створив святковий ювілейний торт ,зроблений руками наших майстринь, який красувався біля мистецького центру .Особливу увагу звертав на себе герб Вінниці, на фоні якого робили фото на згадку усі присутні.

Колективу університету було дуже приємно отримати привітання з ювілеєм від Прем'єр-міністра України Володимира Борисовича Гройсмана та Міністра освіти і науки України Гриневич Лілії Михайлівни.

Колектив Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було нагороджено грамотою Верховної Ради України "За заслуги перед Українським народом".

Щирі вітання надіслав Народний депутат України Сергій Володимирович Кудлаєнко.

Із теплими вітаннями на урочистостях «Vivat Academia, Vivat professores!» звернулися офіційні делегації представників МОН, НАПН України, голова Вінницької обласної державної адміністрації Коровій Валерій Вікторович, представник духовенства Митрополит Вінницький і Барський отець Симеон, заступник міського голови Якубович Галина Анатоліївна, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івасюк Ігор Дмитрович, голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Георгійович Пугачов, ректори ВНЗ Вінниці, України та зарубіжжя, директори інститутів та коледжів ,які щиросердечно привітали колектив Педуніверситету зі славним ювілеєм.

З вітальними словами до гостей звернулася ректор університету Лазаренко Наталія Іванівна, яка подякувала кожному, хто приїхав розділити радість святкування 105-тої річниці провідного вишу. Розповіла про високі здобутки педколективу, побажала процвітання та нових звершень .

За ініціативи ректорату та Вченої ради університету було започатковано традицію вручення медалей «Почесний випускник Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського».

Почесні грамоти і подяки , медалі, відзнаки та цінні подарунки отримали члени колективу Педуніверситету за плідну працю та особистий вклад у розвиток освіти.

Свято завершувалось , емоції переповнювали атмосферу ,гарний настрій та море позитиву подарували музичні виконавці, композиції , які запам'яталися гостям.

Вітаємо тебе ,наш Рідний Величний Педагогічний! Зі святом, лабораторіє людських душ!

Vivat, our Pedagogical University!переглядів: 1