Стажування викладачів у Фінляндії

01.09 – 11.09.2017 р.


З 01.09.2017 по 11.09.2017 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Родюк Н.Ю. та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти Онофрійчук Л.М. проходили стажування в рамках проекту Інституту міжнародної академічної та наукової співпраці «Школа англійської мови + стажування для освітян» (м. Гуйттінен, Фінляндія).

Захід організовано з метою опанування проектного підходу в організації навчального процесу в закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінлянському Коледжі в міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

За результатами навчання Західно-Фінляндським коледжем видано сертифікати про стажування в країні ЄС у вигляді 108 годин аудиторних занять та самостійної роботи. Під час проекту учасниками було відвідано ряд освітніх закладів: дитячий садочок, початкова школа, старша школа, Університет прикладних наук Сатакунти. Також було організовано зустріч з представником відділу освіти в муніципалітеті м. Гуйттінен. У кожній з відвіданих установ відповідними спеціалістами було проведено оглядовий аналіз та представлено презентації щодо особливостей організації навчального процесу, застосування передових методик навчання, системи контролю знань та навичок школярів та студентів.

У процесі стажування пройдено інтенсивний курс англійської мови (30 годин), який включав розмовну англійську, соціальну англійську, огляд граматики, аудіювання, говоріння, читання, письмо. Щоденні заняття проводились носієм англійської мови – Чедом Доуті (США) із застосуванням нових методик навчання. За підсумками навчання було видано сертифікати про рівень знання іноземної мови.переглядів: 1