День фізичної культури і спорту

09.09.2017 р.


Давньогрецький філософ Платон писав: «Для краси і здоров’я необхідні не лише освіта в галузі науки і мистецтва, а й заняття фізичними вправами, гімнастикою».

Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського славиться науковими,творчими здобутками і займає чи не найперші місця на спортивному Олімпі.

9 вересня відзначали День фізичної культури і спорту в Україні. Не залишились осторонь викладачі та студенти педуніверситету. За ініціативи факультету фізичного виховання і спорту на базі університету відбулись майстер-класи, спортивні розваги та змагання.

Варто зазначити, що День фізичної культури та спорту в Україні співпав із святкуванням дня міста.Одну із основних локацій у педмістечку зайняв спортивний майданчик, де кожний охочий мав змогу спробувати себе у ролі тренера, попрактикуватися із спортивним інвентарем, виконати гімнастичні вправи.

Особливо приємно було спостерігати як масово до фізичних вправ долучилась малеча, які завітали із батьками на свято, саме вони подавали приклад усім присутнім . Учасники активно вправлялися із гімнастичними палицями, виконували вправи із художньої та спортивної гімнастики. Бралася дітвора навіть до гантелей та віджимання, сміливо виконувала усі завдання.

Від імені усього колективу Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського дякуємо викладачам та студентам факультету фізичного виховання і спорту за майстерну організацію та проведення Дня фізичної культури та спорту у нашому місті, за те, що дбають про здоров’я нації та фізичний розвиток суспільства. Відомий латинський вираз трактує:« В здоровому тілі-здоровий дух».

Усім бажаємо здоров’я!переглядів: 1