День міста

09.09.2017 р.


Як мати любить дитину, так і кожний свідомий громадянин держави любить свою країну, а особливо своє рідне місто. Наша Вінниця - перлина Поділля!

Це не просто назва міста, а маленька і дорога серцю Батьківщина , де вирує життя , де кожний його мешканець робить все можливе, аби місто процвітало. 9 вересня усі вінничани та гості(а їх було чимало)відзначали день міста.

До всіх урочистостей свята долучилась і велика дружня родина Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського.

Кожний мав змогу продемонструвати свої здібності і таланти, привітати рідне місто зі святом та подарувати гарний настрій присутнім. Понад 20 локацій різного творчого спрямування було представлено студентами та викладачами педуніверситету. Феєричний концерт, театралізовані дійства для малечі, майстер-класи , спортивні ігри та забави та багато-багато іншого можна було побачити у педагогічному містечку.

Найбільше враження на глядачів справив герб Вінниці, створений дбайливими руками з паперових квітів, а їх було до 1500 тисячі. Герб сягнув найбільших розмірів за усю історію святкування , адже був висотою 5 метрів та шириною 4. Він яскраво майорів, і всі бажаючі мали змогу зробити біля нього фото на згадку.

Усі присутні на святі ділилися позитивними емоціями та враженнями від побаченого і почутого.

Із вітальним словом до гостей звернулась ректор університету Наталія Іванівна Лазаренко, яка подякувала усім організаторам та учасникам свята, побажала оптимізму, мирного неба та теплого сонця, гарного настрою та позитивних емоцій.

Викладачі та студенти педуніверситету доклали багато зусиль та спільно працювали для організації свята, аби любов і тепло їх сердець було подаровано глядачеві. Дякуємо вам усім!

Свято завершувалось, але ніхто не хотів повертатися додому, навіть не звертаючи увагу на те, що вже вечоріло. Позитивні емоції продовжували вирувати у душах людей.

Від імені усього колективу Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського ще раз вітаємо рідне місто! Нехай квітує наше місто над Бугом, нехай кожен вінничанин пишається тим, що тут народився і зростав!

Зі святом,рідна Віннице!переглядів: 1