Вітаємо Павла Миколайовича!

06.09.2017 р.


Сьогодні свій День народження святкує прекрасна людина, мудрий наставник та першокласний викладач Павло Миколайович Кравченко.

Привітати ювіляра прийшли колеги, друзі та вдячні студенти. На святі звучали слова подяки та найщиріші побажання.

З вітальним словом виступила ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталія Іванівна Лазаренко. Ректор подякувала Павлу Миколайовичу за професіоналізм та наукові досягнення. Приєдналися до поздоровлень перший проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Олексійович Гусєв, проректор з наукової роботи Алла Миколаївна Коломієць, проректор з науково-педагогічної роботи та освітньої інноватики Андрій Іванович Безуглий та голова профспілки Вінницького педуніверситету Микола Васильович Баюрко.

Декан факультету історії, етнології та права Юрій Анатолійович Зінько розповів усім присутнім про життєвий шлях іменинника, подякував долі за зустріч з ювіляром та побажав лише всього найкращого.Від колективу рідної кафедри привітав іменника зі святом завідувач кафедри всесвітньої історії.

У своєму вітальному слові завідувач кафедри історії та культури України Ольга Анатолівна Коляструк назвала іменинника європейським українцем та зазначила, що Павло Миколайович друг з великої літери. Від студентів іменинника очікував музичний подарунок у виконанні пісні «З днем народження!».

Від колективу Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського вітаємо ювіляра з цим прекрасним святом. Зичимо добробуту, невичерпної енергії, нових перемог, успіхів у реалізації життєвих та професійних планів. Нехай вогонь Вашого серця ніколи не згасає!!!переглядів: 1