Конкурс науково-дослідницьких
проектів студентів і молодих учених

09.06.2017 р.


За ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених у педуніверситеті було проведено Конкурс науково-дослідницьких проектів студентів і молодих учених. Всього до оргкомітету надійшло 14 проектів.

У Конкурсі взяли участь і студенти факультету математики, фізики і технологій. Студенти-математики 3-го курсу Руденко Сергій, Бойчук Дмитро і Піскова Владислава презентували свій проект на тему «Розробка нейромережевого розпізнавача рукописних графічних символів у виді комп’ютерної гри для мобільних клієнтів». Студенти розробили власний розпізнавач рукописних графічних символів із самонавчанням та адаптацією до почерку користувача, почали роботу над створенням ігрового застосунку (комп’ютерної гри) для мобільних клієнтів. Цей проект у конкурсі здобув 3-є місце.
Друге місце вибороли одразу два проекти: «Візуалізація та інфографіка як сучасні технології навчання фізики», який підготували студентки Бабич Ірина, Саркісян Осана, Адамчук Дмитро та проект «Олімпійські знання – шлях до перемог», який виконаний під керівництвом викладача факультету фізичного виховання і спорту Дяченко Анни, а учасником дослідницької групи цього проекту є магістрантка факультету математики, фізики і технологій Пасіхова Олена.

Нарешті перемогу у конкурсі та перше місце завоював проект «Дослідження реологічних властивостей крові лазерними методами та методом оптичної мікроскопії» студентів Цмуз Тетяни, Бачинської Софії та Олійник Світлани, котрі представили свої методики проведення експериментальних досліджень параметрів клітин крові в нормі та при патологіях, використовуючи лазерні методи.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших наукових успіхів!переглядів: 1