Візит представника британської ради до ВДПУ

25.05.2017 р.


З метою ознайомлення з перебігом проекту Британської ради «Шкільний вчитель нового покоління» до факультету іноземних мов завітали експерт Британської ради, спеціаліст по моніторингу та ессесменту Рой Росс та координатор проекту в Україні Вікторія Іваніщева.

Після зустрічі з Гусєвим С.О., першим проректором з науково-педагогічної роботи, та Ямчинською Т.І., деканом факультету іноземних мов, гості познайомилися з викладачами кафедри англійської філології Змієвською О.О., Лісниченко А.П., Авксентьєвою Т.А., Баліцькою О.С., Глазуновою Т.В., які здійснюють проектне навчання, відвідали заняття з експериментальної методики старшого викладача Змієвської О.О., провели бесіду зі студентами-учасниками експерименту, зустрілися з вчителькою-ментором Вінницького технічного ліцею Киналь А.Ю.
Найяскравішим покажчиком успішності проекту стали продемонстровані студентами здатність до критичного мислення, відкритість, щирість та позитивні відгуки про проект, загалом, та методику, зокрема, висловлені у ході відвертої бесіди. На прощання гості побажали учасникам проекту подальших успіхів та натхнення.переглядів: 1