Нарада

18.04.2017 р.


На нараді з нагоди ювілею віншували кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента, декана фізичного виховання і спорту Володимира Яковліва.

Також вітали студентів-переможців Всеукраїнських олімпіад і конкурсів:

Студентка 1 курсу факультету математики, фізики і технологій Дар’я Петрук зайняла ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт в галузі «Математичні науки».

Студент 3 курсу факультету математики, фізики і технологій Іван Печериця посів ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт в галузі «Математичні науки».

Студентка 1 курсу факультету математики, фізики і технологій Олена Пугач здобула ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт в галузі «Математичні науки».

Студентка 1 курсу факультету математики, фізики і технологій Анастасія Швидюк зайняла ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт в галузі «Математичні науки».
Студент 3 курсу факультету математики, фізики і технологій Сергій Руденко посів ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт в галузі «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

Студент 3 курсу факультету математики, фізики і технологій Дмитро Бойчук виборов ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт в галузі «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

Студент1 курсу факультету математики, фізики і технологій Анатолій Білюк отримав ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики.

Студентка 1 курсу факультету математики, фізики і технологій Тетяна Цмуз здобула І місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузі «Фізика».

Студентка 1 курсу факультету математики, фізики і технологій Ірина Бабич посіла ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузі «Фізика».

Студентка 4 курсу факультету математики, фізики і технологій Марина Шевченко посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта».

Студента 4 курсу факультету математики, фізики і технологій Юрія Бондаренка нагородили грамотою за креативне виконання творчого проекту.

Студентка 4 курсу факультету філології й журналістики Ольга Черкевич виборола ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова і література».

Студентка 1 курсу Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Марина Брунько зайняла ІІІ місце за кращу авторську розробку з веб-дизайну в номінації «Краще інформаційне наповнення» у Міжнародному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів.

Студент 3 курсу Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Дмитро Лазнюк посів ІІІ місце за кращу авторську розробку з комп’ютерної графіки в номінації «Краща 2D-растрова графіка» у Міжнародному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів.

Студентка магістратури факультету іноземних мов Світлана Бартко зайняла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Романо-германські мови і літератури».

Студентка магістратури факультету іноземних мов Світлана Тумачок виборола ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Романо-германські мови і літератури».

Студентка 4 курсу факультету іноземних мов Марина Гладка посіла ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови.

Студент природничо-географічного факультету Леонід Стефанков зайняв ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з географії.

Пишаємося Вами та бажаємо подальших яскравих перемог!переглядів: 1