Семінар «Огляд сучасних інноваційних методик, які запроваджено
в Євросоюзі для роботи з дошкільниками»

07.04.2017 р.


На факультеті дошкільної, початкової освіти та мистецтв Вінницького педуніверситету відбувся семінар «Огляд сучасних інноваційних методик, які запроваджено в Євросоюзі для роботи з дошкільниками», котрий провела доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, методики початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Катерина Крутій.
Катерина Леонідівна розповідала студентам та викладачам Вінницького педагогічного про застосування різних методик, зокрема датську методику «Звільнитись від цькування!» («Дитячий садок без насилля»), американську методику «Persona Dolls» («Лялька як персона»), італійську методику Редджіо Еміліа. Ознайомила з технологіями В. Воскобовича «Казкові лабіринти гри», Міжнародним проектом «5 стихій за С. Кнейпом» та проектом Естонії «Читацьке гніздо». Ділилася враженнями від побаченого за кордоном і давала цінні поради щодо правильного виховання і навчання дітей дошкільного віку. Також присутні дізналися, що таке «едьютеймент» (навчання як розвага) та «сторітеллінг» (уміння розповідати історії).
3 години семінару промайнули непомітно, адже Катерина Крутій зацікавила не лише студентів, котрі заворожено слухали, а й вразила викладачів, поділившись досвідом, що неодмінно стане в нагоді.переглядів: 1