Шановний Віталію Олександровичу!

04.04.2017 р.


У цей сонячний весняний день, коли народжується тепло і затишок, а природа прокидається від холоду й негоди, готуючись до буйного цвіту, колектив факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха щиро та сердечно вітає Вас зі славним Ювілеєм!

Життєва доля кожного із нас – це лише зміна пір року. Буває літо, коли гаряче, нестримно сонячно й грайливо. Буває осінь, коли хочеться спокою і романтики. Буває зима, коли в серці холодно й тривожно, а буває весна, коли яскраво, плідно й позитивно. Ваша життєва стежина, Віталію Олександровичу, нам нагадує весну. І не даремно, адже грані Вашого таланту квітнуть з кожним роком усе більше. Спочатку – насичені роки студентства, потім аспірантура, захист дисертації, а згодом – стежина професійної діяльності у сфері журналістики і на педагогічній ниві. Сьогодні ж ми знаємо Вас як кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента, завідувача кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю. А ще десяток років тому як її фундатора і натхненника.
Де б Ви не працювали, чим би не займалися, завжди з відповідальністю й наснагою виконуєте свою роботу. Від Вашого голосу розквітають весняні сади, а з-під талановитого пера виринають безсмертні рядки. Своєю активною життєвою позицією Ви є прикладом для молодого покоління, взірцем життєвої мудрості й оптимізму.

Тож бажаємо у цей святковий день, аби вогонь Вашої наполегливості палав усе яскравіше, аби весна жила і квітла у Вашому серці. Нехай стоголосим соловейком співає Ваша душа, радіє і насолоджується життям!

Знаємо, у Вас сьогодні свято,
День, коли з’явилися на світ.
Привітань вже сказано багато,
Та бажаєм Вам ми многая літ.
Неба, щоб завжди було безхмарним,
Вітру та омріяних вітрил.
Свят побільше в датах календарних,
Творчих злетів і невичерпних сил.

переглядів: 1