Співпраця з Південно-Східним Міссурійським університетом

29.03.2017 р.


Ось уже 7 років триває співпраця Вінницького Педагогічного університету ім. М. Коцюбинського із Південно-Східним Міссурійським університетом (Кейп-Жірардо, Міссурі, США). Завдяки договору про партнерство і взаємну підтримку, студенти факультету Іноземних Мов мають змогу отримати подвійний диплом магістра за спеціальністю TESSOL.

Викладачі та професори Міссурійського університету не раз відзначали високу якість знань наших студентів як з англійської мови, так і з методики її викладання. Їхня старанність і працьовитість також неодноразово отримувала позитивні відгуки.

Проте, як кажуть, не навчанням єдиним. Важливою частиною студентського життя, як в Україні, так і в Америці, є розваги і позанавчальні заходи. І тут українці теж не пасуть задніх – вони активно пропагують культуру нашої країни і традиції її народу.

До прикладу, минулого тижня відбулась великомасштабна презентація під назвою “The Slavic Night”. Власне кажучи, це були українські вечорниці, на яких наші студенти розповіли американцям, а також представникам інших народів про свою країну та її культуру. Звісно, не обійшлось без танців, співів та національних українських страв.

Презентація мала шалений успіх. Захід відвідала велика кількість студентів та викладачів, у тому числі і президент Південно-Східного Міссурійського університету – Карлос Варгас-Абурто зі свою дружиною Пем. Він був приємно вражений дійством, яке представили українські студенти, і навіть зробив з ними фото на пам'ять!переглядів: 1