Виставка
«Гноми з малих хуторів»

30.03.2017 р.


У Музейно-просвітницькому центрі ВДПУ відбулося справжнє свято дитинства – презентація другої частини трилогії «Гноми з малих хуторів» і виставки робіт викладача кафедри художніх дисциплін дошкільної та початкової освіти, майстра авторської ляльки міжнародного рівня, майстра пісочної анімації, дитячої письменниці, художника-ілюстратора, засновниці творчої майстерні «Гадлькопластики» та «Magic Sand».
У 2005 році відбулася перша персональна виставка «Подих Весни» у місті Ямполі, а в 2007 – «Казки Світла». Світлана Віталіївна є учасницею міжнародних виставок авторської ляльки та ведмедиків тедді «Модна Лялька» (2014-2017 рр.) і виставок авторської ляльки та ведмедиків тедді «Леді і тедді». У 2015 році на світ з’явилася перша частина трилогії про гномів та тролів «Країна добрих гномів».

Пані Світлана влаштувала справжнє свято дитинства, пригощала цукерками та занурила відвідувачів у чарівну країну громів, яку створила за допомогою пісочної анімації. Далі всі охочі долучилися до написання віршів про цих чудернацьких казкових героїв, отримавши ексклюзивні подаруночки від авторки. Також залюбки переглянули мультфільм, що створила письменниця.
Зі словами вдячності до Світлани Віталіївни звернулася декан факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв Галина Кіт, котра подякувала за її творчість, запал і величезний внесок у життя факультету та університету, наголосивши, що Світлана Мелобенська ще й прекрасний педагог, котрого обожнюють студенти.

Доцент кафедри художніх дисциплін дошкільної та початкової освіти Леся Старовойт подякувала за те, що відвідувачі мали змогу поринути в чарівний світ, у якому затишно, тепло, який пахне солодощами, мрійливістю та побажала цікавих ідей і процвітання.

Світлана Мелобенська подарувала гостям хороший настрій та яскраві враження, ще раз нагадавши, що в душі всі ми діти!переглядів: 1