Виставка вишитих картин

29.03.2017 р.


У Музейно-просвітницькому центрі ВДПУ відбулася виставка вишитих картин талановитої жінки, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента, завідувача кафедри теоретико-методичних основ фізичного виховання, чудової майстрині Світлани Дмитренко.

Понад сорок творчих робіт вражали глядачів своєю бездоганністю: квіткові композиції, тварини, знаки зодіаку, піраміди, пейзажі тощо. Вишиті картини, на перший погляд, здаються живописними та коли придивитися уважніше стає зрозуміло – це вишивка. Роботи виконані хрестиком, напівхрестиком і болгарським хрестиком.

Творити голкою на полотні Світлана Дмитрівна почала, коли була в декретній відпустці й вирішила вишити панно для донечки Анни. «Мистецтво творить уночі, – зізнається жінка, – коли зроблено усю хатню роботу і немає метушні».
Дивовижність її творів захоплює настільки, що неможливо просто спостерігати очима – якась потаємна сила змушує взяти в руки, доторкнутись до них, відчути силу енергетики майстрині, широту доброти та потужність її серця. Ділячись досвідом та своїми враженнями, пані Світлана стверджує, що вишивати легко і цікаво, бо виходять виразні речі. Багато зі своїх робіт подарувала рідним, друзям і колегам.

Із вітальним словом до майстрині звернулася кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання Тетяна Краснобаєва, котра побажала насолоди від творчості, наснаги й великого кохання, яке б надихало на нові роботи. Член національної спілки журналістів України Ірина Федорчук на правах сусідки пригадала перші роботи Світлани Дмитрівни. Викладач хореографії Зінаїда Скибенко подякувала за те, що майстриня ще раз нагадала всім, що найголовніше – творчість, оскільки вона живить, додає натхнення та сил.
Доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, заслужений тренер України, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання та спорту Віктор Костюкевич привітав Світлану Дмитренко з визначною подією й побажав не зупинятися на досягнутому.

Студентка 2 МР курсу Віта Косарчук і студентка 3 курсу факультету дошкільної, початкових освіти та мистецтв Ілона Буйденко подарували присутнім душевні музичні композиції.

Наостанок Світлана Дмитренко висловила подяку всім за підтримку, організацію дійства та за гарні слова, що звучали на її адресу.

Вітаємо Світлану Дмитрівну і бажаємо, аби той вогник у її очах не згасав і з нетерпінням чекаємо наступної виставки.переглядів: 1