Зустріч випускників

25.03.2017 р.


Рідний та величний Вінницький педагогічний радо вітав у своїх стінах випускників різних факультетів. Традиційно в останню суботу березня, немов співочі соловейки злітаються до рідного гніздечка і випускники музично-педагогічного факультету ВДПУ, щоб знову насолодитися спілкуванням із юністю, пригадати курйози, миті відповідальності і вкотре переконатися, що студентська пора – найкраща, бо саме тоді людина робить перші самостійні кроки, вчиться жити в бурхливому вирі подій.

Під час урочистостей із вітальним словом до всіх звернулася декан факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв, кандидат педагогічних наук, Галина Г Кіт, яка була приємно вражена бачити у святковій залі багато усміхнених знайомих обличь. Побажавши випускникам щирої дружби і плідної співпраці запевнила, що у якому б підрозділі не перебував музично-педагогічний факультет, у якому б обрамленні не функціонував, він завжди залишається перлиною та окрасою університету.
Завідуюча кафедрою вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти, доцент Людмила Василевська у вітальному слові звернулася до випускників, своїх колег, які плідно працюють на освітянській ниві, у філармоніях та музично-драматичних театрах і закликала пригадати тих, кого вже немає з нами: Л.Г. Будьону, Т.П. Плесніну, О.Д.. Лучакову, М.М. Юхновського, В.Л. Гуменюка, А.В. Сидоренко, Н.О. Севастьянову, Г.М. Шкільюк. Закликала, аби щороку приїжджали дорідної університетської домівки.

Побажав відсвяткувати цей день на високому емоційному рівні, і музикознавець, фольклорист, кандидат мистецтвознавства, професор ВДПУ Анатолій Завальнюк, який поділився тим, що його трудовий шлях сягає вже півстоліття, але зустріч із випускниками завжди залишається найочікуванішим святом, до якого плідно готується весь колектив.

Із трепетними поетичними рядками до присутніх звернулася і випускниця 1987 року, викладач Бердичівського коледжу Валентина Султан-Багомаєва, слова якої повернули випускників до студентських років і переконали у великій любові до Батьківщини, шані до рідного факультету.

Продовжила концерт солістка та ведуча Вінницької обласної філармонії – Марина Сітарська. Гучні музичні композиції лунали у виконанні студентів теперішніх і колишніх, ноти єднання полонили музпедівську атмесферу, а овації та емоції не вщухали у святковій залі до останнього концертого номеру.

З вітальними композиціями перед випускниками та педагогами музично-педагогічного факультету виступили: оркестр духових інсрументів, художній керівник та деригент – О.В. Михайлишен; випускник 2007 року – І. Крупський; жіноча хорова капела університету, художній керівник та деригент – І. Пацкань, концертмейстер – І. Кравченко; фортепіанний дует у складі М. Стаднік та Г. Шеремети; лауреат багаточисельних обласних та Всеукраїнських конкурсів, вихованка випускниці 2006 року Т. Романович – Діана Бондарець; учасники студії академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» фольк-гурт «Рута-м?ята», керівник – студентка магістратури І. Кравець; народний оркестр народних інструментів, художній керівник та деригент – І. Єфіменко, соліст, випускник 2009 року – М. Беркун; випускник 2015 року – М. Овсяник, дует скрипалів «Блісс»; вокальний ансамбль жіночої хорової капели ВДПУ імені М. Коцюбинського; музичний гурт «Кориця»; ансамбль майстерні музичної творчості «Оберіг», народна хорова капела ВДПУ імені М. Коцюбинського, художній керівник Н. Сізова, хомейстр – А. Білозерська, концертмейстр – Н. Воропаєва. Із вітальним поетичним словом виступив перед випускниками член СПУ, дипломант Премії «Кришталева вишня», лауреат Всеукраїнських конкурсів «Підкова пегаса» – А. Мартинюк.

На завершення свята на сцену було запрошено усіх випускників для виконання безмертного «Щедрика», після чого вони мали нагоду поділитися враженнями від зустрічі й святкового дійства, подякувати наставникам та організаторам свята.

Репортаж Юлії Гетьпереглядів: 1