Віншування відомої подільської поетеси
Ніни Гнатюк з нагоди 70-річчя

23.03.2017 р.


У Вінницькому педуніверситеті відбулося віншування відомої подільської поетеси, публіциста, майстра слова, громадського діяча Ніни Гнатюк з нагоди 70-річчя від дня народження. Привітати ювілярку зібралося чимало високоповажних колег-письменників, прихильників, друзів, викладачів і студентів.

Зі щирими словами вдячності до Ніни Юхимівни звернулася ректор педуніверситету Наталія Лазаренко, яка побажала й надалі натхненно творити, дивувати всіх майстерним словом і горіти яскравою зіркою, що освітлює шлях для інших. Декан факультету філології й журналістики Інна Завальнюк зазначила, що такі талановиті письменники народжуються раз на сто років і для факультету – велика честь, що Ніна Гнатюк є випускницею саме філологічного. Теплими спогадами поділилися й колеги по творчому цеху – вінницькі письменники Вадим Вітковський, Валентина Сторожук, Тетяна Яковенко, директор вінницької обласної філармонії Анатолій Левицький, проректор з виховної роботи та гуманітарної політики Вінницького національного аграрного університету Любов Спірідонова, меценат і громадський діяч Володимир Житник. Проникливий спів подарували для улюбленої поетеси учасниці вокального колективу «Mezzo Forte» факультету філології й журналістики. Також студенти декламували ліричні вірші Ніни Гнатюк.
Слова любові і захоплення адресувала ювілярці директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк наголосила, що творчість Ніни Юхимівни вирізняється красою мови і відчуттям слова.

Наостанок поетеса подякувала гостям за щирі вітання, згадувала цікавих людей і знакові зустрічі, читала власні вірші. Авторка говорила про буденні, але такі необхідні речі. Говорила просто, лаконічно і задушевно. Вона вдячна долі за те, що народилася серед добрих, працьовитих, мудрих, жартівливих людей і зросла серед розкішних садів, зелених та багатих урожаями полів.

Ніна Юхимівна завершила свій виступ такими словами: «Сьогодні прийнято нарікати на владу, але владу обрали ми з вами. Кожен має щось робити для того, щоб поліпшити життя – прибрати у квартирі, під’їзді чи в засміченому парку. Тільки маленькі щоденні кроки кожного з нас зможуть покращити життя народу. Але коли політики будуть совісні і люди совісні, оскільки Бог на землі робить добрі справи руками звичайних людей».переглядів: 1