Студентське весілля 2017

14.02.2017 р.


Унікальну та неповторну церемонію «одруження» у Валентинів день організував профком Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Промовити заповітне «так» і зареєструвати «шлюб» цьогоріч наважилося 5 пар. Дійство відбулося в холі Мистецького центру, який перетворився на студентський РАЦС.

Метою проведення заходу – показати, що справжня закоханість повинна логічно привести до шлюбу та створення міцної і надійної сім’ї. За бажанням «молодята» обмінювалися обручками.
На свято любові завітала ректор педуніверситету Наталія Лазаренко, котра привітала новоспечені подружжя з цією важливою подією у їхньому житті і побажала взаєморозуміння, злагоди та палкого, окриляючого та кохання, а тим, хто ще в пошуках – терпіння та віри.

Схвильовані, але красиві та найголовніше – закохані! Вони сміливо й гідно подолали всі випробування, за що отримали очікувані свідоцтва про одруження та подарунки від профкому університету. А «гості весілля» допомогли підтримати святкову атмосферу, оскільки також брали активну участь у розіграші призів і підтримували улюбленців!


У холі навчального корпусу №3 відбулося святкування Дня всіх закоханих. Організувала свято Рада студентського самоврядування університету за сприяння ректорату та профкому ВНЗ. На гостей дійства очікувала розважальна шоу-програма. Хлопці та дівчата об’єднавшись в пари, активно брали участь у різноманітних конкурсах: зізнавалися в коханні, говорили компліменти, перевіряли ерудованість і вправність. Слідкувало за порядком та справедливо оцінювало учасників журі, до складу якого ввійшли новоспечене «подружжя» Лісневичів і подружжя Павлишених.
Неймовірний спів упродовж вечора присутнім дарував Владислав Хохлан. Наостанок вечірки на всіх очікувала дискотека.переглядів: 1