Свято сміху сколихнуло ВДПУ

13.02.2017 р.


У Мистецькому центрі ВДПУ імені Михайла Коцюбинського відбувся Перший фестиваль КВН 2017 року серед трьох найсильніших команд університету: «5 хвилин», «Хочу заміж» і «Холостяки».

На свято завітав Вінницький кавеенщик і журналіст Олександр Шемет, котрий привітав учасників і глядачів з новим сезоном та зазначив, що нинішні вчителі мають вміти все, а особливо зацікавити сучасних учнів. Для кавеенщиків – це не проблема, оскільки вони енергійні, артистичні, вміють зачаровувати. Тому з легкістю зможуть втримати увагу учнів упродовж 45 хвилин.

Харизматичним ведучим дійства став затятий кавеенщик з команди «БєзНа» Артур Андрущенко.
Команди дивували глядачів влучними жартами, веселими мініатюрами, гострим гумором у 4 конкурсах: «Візитка», «Розминка», «Статуя» та «Музична розминка», до якого учасники готувалися одразу на сцені і тому потрібно було проявити свою кмітливість й оригінальність.

Приємною несподіванкою став виступ наших вихованців команди КВК «БезНа». Хлопці знову відчули себе студентами педуніверситету та мали змогу ще раз виступити на рідній сцені.

Олександр Шемет під час концерту створив нову команду, аби довести, що в КВН можуть і повинні грати всі.

Учасники показали високий рівень підготовки. Юні кавеенщики потішили відмінним почуттям гумору, чудовою акторською майстерністю та оригінальними жартами. Гра була яскравою та веселою, адже хлопці та дівчата доклали максимум зусиль, аби гідно представити власні команди та подарувати хороший настрій глядачам.

Наостанок Олександр Шемет вручив усім командам квитки в кіно. Вітаємо команди з блискучим стартом і бажаємо подальших успіхів, підкорення нових вершин і натхнення.переглядів: 1