Танцювальна феєрія від ансамблю «Барвінок»

08.02.2017 р.


Доброю традицією для викладачів і студентів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського стали відвідини концерту Народного ансамблю танцю «Барвінок». Не одне покоління талановитої молоді навчалося хореографії в цьому прекрасному колективі, котрий з гастролями побував у більше 20 країнах світу, зокрема, в Китаї, Японії, Польщі, Сербії, Канаді, Іспанії, Англії та багатьох інших.

Засновник і незмінний керівник ансамблю «Барвінок» – Народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, відмінник народної освіти України Петро Бойко зауважив, що з особливим трепетом очікував зустрічі з викладачами та студентами ВДПУ, оскільки свого часу закінчив педуніверситет і є палким прихильником нашого вузу.
«Не довіряйте тим, хто стверджує, що в Україні зростають невиховані, неслухняні діти. У нашій державі, зокрема у Вінниці, підростає обдарована, здібна, духовна молодь, котра всебічно розвивається! Хочу, аби Ви сьогодні вийшли з цього залу з впевненістю, що Ви, як майбутні педагоги, дуже потрібні, аби виховувати наших розумних і талановитих дітей!» – наголосив Петро Адольфович.

До присутніх звернулася ректор педагогічного Наталія Лазаренко, яка поділилась яскравими емоціями й враженнями та подякувала «барвінчатам» за дивовижний концерт, драйвову енергетику, котра вирувала на сцені і зарядила глядачів, художню довершеність кожного танцю, любов до української пісні та проникливий спів. Також Наталія Іванівна побажала колективу процвітання та нових творчих досягнень
На кілька годин присутні змогли поринути в дивовижний світ української культури, яку з неабиякою любов’ю і відданістю, доносили до кожного талановиті «барвінчата». Вправно та майстерно танцювали, стрибали вище голови, співали народних пісень, що аж серце стискалося, і так бадьоро вистукували в барабани, аби розбудити всередині глядачів приспаний козацький дух. Радість і посмішки на обличчях студентів та викладачів не вщухали впродовж усього концерту.переглядів: 1