27.12.2016 р.


Передсвяткова метушня, неймовірний хвойно-апельсиновий запах, ялинка, яка тремтить під мерехтливими прикрасами та гірляндами, звучання славнозвісного «Щедрика» налаштовують на неповторний новорічний лад. Це свято завжди таїть у собі трішки таємниці: ніхто не знає, яким буде наступний рік та якими подарунками порадує. Навіть дорослим хочеться вірити в чудеса: новорічна ніч – час загадування потаємних бажань.

27 грудня, напередодні Нового року, у Мистецькому центрі ВДПУ відбувся феєричний концерт для викладачів, співробітників і студентів. Гості свята поринули в атмосферу захоплюючої та повчальної казки «Різдвяна пісня в прозі» за мотивами Чарльза Діккенса.
На новорічному вечорі від керівництва університету та викладачів звучали найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

Окрасою свята стали відомі хіти та запальні танці у виконанні талановитої студентської молоді педуніверситету: Ірини Славінської, Олени Пасіхової, Олени Шинкар, Марії Китайчук, Владислава Хохлана, Руфіни Добровольської, Анастасії Павлишеної, народного хореографічного ансамблю танцю «Роза вітрів» (керівник – Вікторія Канська), народного ансамблю пісні і танцю «Веснянка» – (художній керівник – заслужений працівник культури України Михайло Вацьо), народної жіночої хорової капели, народної мішаної капели, танцювального колективу "Мама Бос" та інших.
Родзинкою дійства стала казка від викладачів університету, котрі зачарували всіх акторською майстерністю та яскравими образами. Не обійшлося і без Діда Мороза та Снігуроньки, які привітали всіх присутніх з прийдешніми Новорічними святами, побажали здійснення найзаповітніших мрій, родинного затишку, нових здобутків, подякували Ігорю Цигвінцеву, Олександру Біцюку та усім учасникам дійства за прекрасну підготовку і неймовірне свято, котре вдалося створити для університетської родини.

Ректор університету Наталія Лазаренко подарувала студентам-артистам сертифікат на комплект меблів для лекційної аудиторії № 306 факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв за підготовку такого концерту.

Із новорічними святами, шановні колеги! Нехай вони будуть щедрими на подарунки та здійснять усі Ваші мрії!


Якщо Вы бачите цей надпис, це означає Ваш браузер не підтримує Flash технології.


переглядів: 1