Заcідання вченої ради

28.12.2016 р.


Засідання Вченої ради розпочалося з віншування колег, зокрема доктора педагогічних наук, професора, член-кореспондента НАПН України, академіка АНВО України Гуревича Романа Семеновича, який отримав документ в академії педагогічних наук України про те, що є дійсним членом, академіком національної академії наук України; вручили медаль Ярослава Мудрого професору, доктору географічних наук, академіку Академії наук Вищої освіти України, завідувачу кафедри географії Денисику Григорію Івановичу; Міністерство освіти і науки України нагородило нагрудним знаком «Відмінник освіти» доцента кафедри біології Рогача Віктора Васильовича. Соя Олена Миколаївна захистила дисертацію «Теорія і методика професійної освіти» і отримала диплом кандидата наук ( науковий керівник Ковтунюк Мар’яна Михайлівна), Антонюк Олена Олександрівна захистила дисертацію «Конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів» і здобула звання кандидата географічних наук (науковий керівник Денисик Григорій Іванович).

Денисик Григорій Іванович і Стефанков Леонід Ілліч за дорученням президента географічного товариства, вченого секретаря, голови осередку географічного товариства, академіка Ярослава Борисовича Олійника висловили подяку ректору педуніверситету Лазаренко Наталії Іванівні за підтримку та сприяння відновлення галузі знань «Географія» як окремої.
На засіданні було розглянуто низку питань:

  1. Про «Стан викладання та якість знань з правознавства студентів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, усіх напрямів підготовки та форм навчання» інформував заступник голови комісії вченої ради з перевірки питання, доцент Каплінський Василь Васильович.
  2. Про підсумки науково-дослідної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за 2016 рік та ухвалення напрямів проведення наукових досліджень та інноваційної діяльності на 2017 рік звітувала проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Коломієць Алла Миколаївна.
  3. Про схвалення положення про факультет математики, фізики і технології інформував декан факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент Подолянчук Станіслав Вікторович.
  4. Положення про магістратуру, положення про науково-дослідні лабораторії Вдпу, про рекомендацію до друку навчально-методичних посібників, збірників наукових праць проінформувала помічник ректора Первачук Наталія Вікторівна.
ДОДАТОК засідання науково-методичної ради
ВИТЯГ з протоколу №6 засідання науково-методичної ради


переглядів: 1