Візит бійців національної гвардії

21.12.2016 р.


Бійці Національної гвардії спецпідрозділу «Ягуар» відвідали Вінницький педуніверситет 21 грудня. Метою їхнього приїзду було провести невелику агітацію для молодих і перспективних студентів педуніверситету, пояснити, що таке Національна гвардія, її основні функції та завдання. Бійці підготували концертну програму, на якій продемонстрували гру на духових інструментах. За словами керівника спецпідрозділу, Національна гвардія виконує функції національного правопорядку, надає допомогу поліції тощо. Також однією із функцій бійців – охорона державного кордону та різноманітні спецоперації. На даний момент центр комплектування Національної гвардії України набирає молодих хлопців, що зможуть в подальшому стати: мінометниками, зенітниками, водіями, фахівцями зв’язку. Присутні ставили запитання, зокрема про плюси та мінуси вступу до гвардії.
Хлопці, які приїхали, мають педагогічну освіту музикантів. У вільний від служби час вони активно тренуються та розвивають музичні навички. Командир підрозділу розповів, що головною перевагою служби в Національній гвардії України є те, що навчання повністю проходить за рахунок держави. Служба гарантовано забезпечує подальше працевлаштування. Гвардійці привезли із собою зразки екіпірувального одягу для того, аби студенти могли краще роздивитися його та приміряти. Для більшої наочності бійці нацгвардії прибули до нас на броньованому автомобілі.

Наприкінці зустрічі хлопці зіграли марш і подарували присутнім музичне вітання з прийдешніми святами. Зустріч не залишила байдужими нікого з присутніх студентів і викладачів. Своїм прикладом хлопці показали, що бійці армії можуть бути не лише сильними та мужніми, але й талановитими!переглядів: 1