Свято казки

19.12.2016 р.


Зима – це особлива пора, коли все можливо, трапляються дива, а мрії стають реальністю. Усі ми вірили в казки, в те, що казкові герої реальні і живуть своїм життям, тільки десь в іншому світі – особливому й чарівному. Доторкнутися до справжніх героїв казок та насолодитися улюбленими дитячими мотивами можна було, завітавши до Мистецького центру ВДПУ на Свято казки, яке організував факультет дошкільної, початкової освіти та мистецтв. Інсценізованому фестивалю казки цьогоріч виповнилося 30 років. Казковий клуб прийняв до своїх лав нове покоління талановитих, артистичних і харизматичних першокурсників. Не дивно, що дійство відбулося саме 19 грудня, адже цей день особливий і таїть у собі багато чудес.
Першокурсники представили 5 цікавих і відомих творів, інсценізованих за сценаріями своїх однолітків та наставників академічних груп: «Різдвяна пісня в прозі», «Вовк і семеро козенят», «Рукавичка», «Колобок», «Лисиця і Дрізд». Оцінювали творчі здібності акторів-аматорів вельмишановне журі, чудові педагоги, які започаткували цей конкурс 30 років тому: кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Зорька, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Потапова, а також маленькі члени журі зі спеціалізованої школи «АІСТ».

Першокурсники змагалися в різних номінаціях: «Креативний творчий задум», «Найоригінальніший сценарій», «Найкраще музичне оформлення», «Найкраще акторське виконання», «Найкрутіший акторський склад», «Яскравий гумор та українська автентичність постановки», «Хореографія».
Гран-прі отримали одночасно дві казки «Колобок» та «Різдвяна пісня в прозі».

Асистент кафедри художніх дисциплін дошкільної та початкової освіти Світлана Мелобенська продемонструвала справжнє диво своїми руками з піску. Окрасою свята стала казка від викладачів університету, котрі вразили своєю артистичністю, енергією та креативом.

Ректор педуніверситету Наталія Лазаренко перевтілилася в Снігуроньку та побажала всім веселих, хороших свят та здійснення найзаповітніших мрій. Також Наталія Іванівна презентувала торт зі свічками з нагоди 30-річчя.

Переповнений зал глядачів захопливо споглядав за кожним рухом улюбленого персонажа. Цього свята немає в календарі, але воно живе в серцях і душах тих людей, які люблять казки та вірять у дива. Ми на кілька годин поринули у чарівний світ дитинства, перегорнули сторінки найкращих казок і знову зустрілися зі своїми улюбленими героями.переглядів: 1