День відкритих дверей

17.12.2016 р.


17 грудня 2016 року хол третього корпусу оживили одинадцятикласники Вінниці та області, котрі завітали на День відкритих дверей Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Гостей зустрічали перший проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Гусєв, відповідальний секретар Приймальної комісії Віктор Рогач, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Юлія Вознюк, викладачі та студенти університету.

Під час заходу близько двохсот абітурієнтів пройшли діагностико-тренувальне тестування з історії України та української мови й літератури, організоване викладачами факультетів історії етнології й права та філології й журналістики за сприяння Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.
До школярів звернувся перший проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Гусєв, який зазначив, що педуніверситет – один із найдавніших, найстаріших, найповажніших вищих навчальних закладів нашого краю, оскільки в 2017 році нам виповнюється 105 років. Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського входить в п’ятірку найсолідніших університетів України. Сергій Олексійович закликав вступати до нашого вузу, адже створено комфортні умови для навчання, активного дозвілля, маємо потужний професорсько-викладацький склад, 8 факультетів і 29 спеціальностей.

«Гарних вам вражень, вдалого тестового тренування та успішного складання ЗНО. Нехай щастить!» – побажав проректор.

З учнями під час тесту працювали кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української літератури Ніна Поляруш, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови, заступник декана з наукової роботи Інна Гороф’янюк, кандидат філологічних наук, асистент кафедри методики філологічних дисциплін Юлія Лебедь (тест з мови й літератури), кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та культури України Юрій Степанчук, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії та культури України Ольга Коляструк (тест з історії).
Потенційні студенти ВДПУ поділилися враженнями щодо нашого вузу:

Володимир Щерба: «Я ще остаточно не визначився з вибором майбутньої професії, але, завітавши до педуніверситету, зрозумів, що хочу навчатися саме тут. Дуже гарний університет, панує особлива дружня атмосфера, яка вабить!»

Наталія Пеленчук: «З дитинства цікавлюся історією. Знала, що після закінчення школи, вступатиму до педуніверситету на історичний. Сьогодні змогла детальніше познайомитися з факультетом історії, етнології і права, а також спробувати свої сили, склавши пробний тест ЗНО з історії України».переглядів: 1