Міс факультету історії, етнології та права 2016

07.12.2016 р.


7 грудня 2016 року відбулось довгоочікуване свято краси, грації та елегантності "Міс факультету історії, етнології та права 2016". За право найменуватися найкращою між собою змагалися Кухар Валерія 1-АІП, Мацюк Галина 1-БІП, Нагорна Діана 1-БІП, Наконечна Ірина 2-БІП, Дубчак Юлія 2-ВІП, Ольшевська Юлія 2-ВІП, Бельдій Наталія 2-ВІП, Плютяк Ірина 4-АІП.

Красуні змагалися у 7 конкурсах: візитка, дефіле у стилі Мерлін Монро, дефіле в офіційно-діловому стилі, інтелектуальний конкурс, дефіле у купальниках, "Шоу талантів", вечірній вихід.Обирати кращу з кращих мали змогу члени журі: Валерій Васильович Кононенко, Наталія Володимирівна Гаврилюк, Катерина Гладка, Анатолій Володимирович Войнаровський, Марина Дякова, Сергій Дмитрович Єкіменко та Надія Лученко.
Відкрили концертну програму народно-аматорський ансамбль танцю "Роза вітрів" із романтичним та палким танго, також чудовим доповненням програми були виступи Ірини Славінської, Вікторії Гуменюк та Руфіни Добровольської.В ролі ведучих, які вдало справились зі своїми обов’язками були Анастасія Федоченко та Юрій Синчук.Аудиторія вболівальників мала можливість оцінити дівчат та своїми голосами обрати "Міс глядацьких симпатій" в залі, та проголосувати в соціальній мережі за " Міс інтернет".

Хочеться подякувати спонсорам свята, це Борис Максимчук (Спортивний магазин "Максимус") , фотограф Надійка Лученко, фітнес-клуб "Fit Curves".

А також велика подяка всій великій та дружній команді Ради студентського самоврядування факультету історії, етнології та права за чудову підготовку свята.

За результатами конкурсу були визначені переможниці у різних номінаціях, які отримали дипломи та подарунки.Титул "Віце-міс" та "Міс Інтернет" одержала студентка 2-ВІП Дубчак Юлія.А звання "Міс глядацьких симпатій" та " Міс факультету історії, етнології та права-2016" виборола студентка 4-АІП Плютяк Ірина, яка буде представляти факультет на конкурсі " МІС ВДПУ".переглядів: 1