У ПЕДАГОГІЧНОМУ ОБРАЛИ «МІС ФМФТ-2016»

29.11.2016 р.


Конкурс «Міс ФМФТ-2016» відбувся на сцені Мистецького центру Вінницького педуніверситету 29 листопада. За корону змагалися найпопулярніші дівчата факультету: Ольга Серга (1-М), Лілія Шкурак (3-БМ), Дарія Поліщук (1-СОФ), Аліса Дяченко (3-БМ), Віта Бабяк (3-АФ).

Таланти учасниць оцінювали судді: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики і методики навчання фізики, астрономії Микола Дідовик, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри алгебри і методики навчання математики Олексій Панасенко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної освіти, економіки і безпеки життєдіяльності Анатолій Іванчук, голова профбюро факультету математики, фізики і технологій Олена Пугач, переможниця «Міс ІМФТО-2015» Ангеліна Люба, голова ради студентського самоврядування ФМФТ Вікторія Журавель.
На початку дійства ведучі висловили подяку деканату факультету математики, фізики і технологій, студраді гуртожитку №3, спортивному фітнес клубу для жінок «FitCurves», відомому бренду з догляду за шкірою та декоративної косметики «MaryKay».

За кожен конкурс журі виставляло бали. Першим номером був танець усіх конкурсанток під назвою «Бугі-вугі». Потім красуні продемонстрували відеовізитки, у яких коротко розповіли про себе. Ансамбль народного танцю «Веснянка» під керівництвом Вікторії Чешківської-Бровчак продовжив концертну програму «Іспанським танцем».

Напередодні було проведено жеребкування щодо професій: покоївка, кухарка, медичний працівник, офіціантка, сантехнік. Кожна учасниця мала змогу проявити свою креативність та перевтілитись в один із цих образів. Чудово впоравшись із завданням, учасниці отримали гучні оплески глядачів. Усі конкурсантки підготували кліп, у якому висвітлили своє бачення пісень 2015-2016 років. Наступний конкурс мав назву «Імпровізація». Дівчата показали свої вміння виходити сухими з води в непередбачуваних ситуаціях, які можуть трапитись у роботі вчителя.

Під час інтелектуального випробовування красуні переконали у своїй кмітливості та запевнили, що можуть відповісти на будь-яке питання, навіть не знаючи правильної відповіді. У наступному довгоочікуваному дефіле в купальниках претендентки на корону похизувалися своєю фігурою. Поки вони готувалися до виходу, команда КВК «5 хвилин» розважала публіку. Завершальним стало дефіле у вечірніх сукнях, у якому дівчата показали ніжність та жіночність.

Підрахувавши бали, журі оголосило результати та назвало номінації: «Міс Чарівність» – Ольга Серга, «Міс Елегантність» – Дарія Поліщук, «Міс Артистичність» – Аліса Дяченко, «Міс Грація» – Віта Бабяк, «Міс Оригінальність» та «Міс глядацьких симпатій» – Лілія Шкурак. Звання «Віце-міс» отримала Аліса Дяченко, а корону переможниці й титул« Міс ФМФТ- 2016» здобула Лілія Шкурак.

Після закінчення концерту, ми поспілкувалися з переможницею: «Зовсім не очікувала такого результату, оскільки всі учасниці були сильними конкурентками. Я йшла до цього довго й наполегливо. Щаслива, що так сталося. Також дякую всім, хто підтримував. Особливо вдячна батькам, які допомагали з підготовкою Емоції, що відчула в момент оголошення результатів, не передати словами. Це безмежна радість і гордість».переглядів: 1