Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю
«Актуальні проблеми мистецької підготовки майбутнього вчителя»

11.28.2016 р.


У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського 28-29 листопада відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми мистецької підготовки майбутнього вчителя» (VI школа методичного досвіду). Організувала конференцію кафедра художніх дисциплін дошкільної та початкової освіти ВДПУ. Метою заходу стало залучення кращих фахівців у галузі початкової та дошкільної освіти, мистецтвознавства, історії мистецтва, театру та музики, презентації актуальних проблем мистецької підготовки майбутнього вчителя.

У заході взяли участь представники департаменту освіти, департаменту культури, загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, музичних шкіл, шкіл мистецтв, музичного училища та представники громадських організацій, а також представники з Нідерландів, Китаю та різних регіонів України, зокрема з Києва, Львова, Полтави, Одеси, Житомира, Умані, Дрогобича, Глухова, Чернівців, Харкова, Луцька, Коломиї, Кам’янця-Подільського, Кропивницього, Сум, Миколаєва, Мелітополя тощо.
Привітала гостей, учасників і колег ректор педуніверситету Наталія Лазаренко: «Для нас сьогодні є великою честю приймати Всеукраїнську науково-практичну конференцію. Дякую, що завітали до нашого університету. Переконана, у Вас залишаться лише позитивні враження від побаченого і почутого. Наш ВНЗ відомий своїми традиціями вже упродовж 105 років на теренах Вінниччини. Приємно, що про поліхудожні здобутки студентів і викладачів знають далеко за межами нашої країни. Із впевненістю можна сказати, що ніколи не вмре слава України, оскільки її примножують талановиті творчі люди, які залюблені у свою справу, які є митцями душі і передають відчуття світу. Приємно бачити таку кількість чудових людей, котрі мають безпосереднє відношення до виховання наших дітей – це працівники шкільних установ, позашкільної освіти і закладів естетичного виховання. Жодна людина не може існувати без відчуття прекрасного. Коли бачите навколо себе красу і вмієте її передати словом, музикою, живописом чи просто поставою у танці, – це справжнє мистецтво.
На кафедрі художніх дисциплін дошкільної та початкової освіти працюють віддані своїй справі викладачі, які вміють передати знання студентам, показати красу, знають, як допомогти професійно адаптуватися, вміють прищепити любов до естетики».

Директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук подякував за запрошення і побажав усім плідної, творчої роботи і співпраці.

Також до вітань приєдналася доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти ВДПУ імені Михайла Коцюбинського Галина Тарасенко, котра зазначила, що всіх присутніх об’єднала любов до мистецтва, бажання творити та передавати досвід дітям.

Упродовж двох днів учасники мали змогу попрацювати в шести секціях, відвідати виставку «Місто Ляльок», побувати на різноманітних майстер-класах та обговорити важливі питання з колегами.Якщо Вы бачите цей надпис, це означає Ваш браузер не підтримує Flash технології.


переглядів: 1