Міжнародний конкурс молодих виконавців «Подільський водограй»

25.11.2016 р.


25 листопада у Мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського стартував V міжнародний конкурс молодих виконавців «Подільський водограй», у якому беруть участь учні початкових спеціалізованих мистецьких шкіл (навчальних закладів естетичного виховання) і студенти вищих мистецьких навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації України та зарубіжних країн.

Конкурсанти змагаються у таких номінаціях: «Фортепіано»; «Гітара»; «Струнно-смичкові інструменти»; «Духові та ударні інструменти», «Фортепіанні ансамблі».
Із вітальним словом до присутніх звернулася ректор педуніверситету Наталія Лазаренко, котра привітала учасників і журі з початком конкурсу, зазначивши, що для Вінницького педуніверситету велика честь вдруге приймати таких шанованих гостей. «Безперечно, цьогорічний захід принесе всім задоволення та відкриє нові таланти. Маємо сьогодні такий великий потік маленьких і обдарованих дітей, котрий принесе в цю залу силу музики та силу краси».

Наталія Іванівна побажала конкурсантам вдалих виступів, аби їхні твори, що лунатимуть зі сцени, доторкнулися до сердець слухачів і членів журі: «Кожен із вас уже переможець, тому отримайте задоволення від сьогоднішнього дня. Бажаю зіркової участі, а не зіркової хвороби!». Наталія Лазаренко впевнена, що серед сьогоднішніх маленьких артистів є наші майбутні студенти, оскільки колектив ВДПУ імені М. Коцюбинського має величезний досвід із підготовки висококваліфікованих кадрів.

Після завершення офіційної частини учасники розійшлися по секціях, аби в запеклій боротьбі талантів обрати найкращих.
26 листопада у Мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся гала-концерт, вручення дипломів і пам’ятних сувенірів учасникам V міжнародного конкурсу молодих виконавців «Подільський водограй».

За дорученням ректора ВДПУ Наталії Лазаренко привітав конкурсантів перший проректор із науково-педагогічної роботи, кандидат історичних наук, доцент Сергій Гусєв, котрий побажав усім гарної творчої долі, успіхів у подальших конкурсах і запросив до нашого університету на навчання.переглядів: 1