Меморандум про співробітництво

21.03.2024 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського ректор університету Наталія Лазаренко та заступник директора Державної установи «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (за дорученням директора Олени Орлюк) підписали меморандум про співробітництво.

Плідним результатом співпраці установ стало відкриття регіонального офісу Центру підтримки технологій та інновацій (TISC), який стане ключовим елементом у підтримці винахідництва та стартапів серед нашої університетської спільноти.

Центр підтримки технологій та інновацій (Technology and Innovation Support Center -TISC) – міжнародний проєкт підтримки винахідництва, інновацій та стартап проєктів, започаткований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ). TISC – нетиповий державний інструмент підтримки, який знаходиться з інноваційними компаніями на одній хвилі та функціонує в структурі національного патентного відомства – УКРНОІВІ.

У рамках цієї знакової події Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського мав честь приймати делегацію від Державної організації «Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій», які поділилися своїми знаннями та досвідом через цікавий воркшоп зі студентами та викладачами університету.

Серед почесних гостей були:

• Ігор Паренчук, заступник Директора УКРНОІВІ

• Ольга Кронда, начальник департаменту розвитку інновацій

• Анастасія Ярмолюк, заступник начальника департаменту

• Марина Зенова, начальник відділу розвитку інноваційної екосистеми

• Галина Штогрин, начальник відділу координації грантової діяльності

• Ігор Шевченко, заступник начальника відділу аналізу інноваційних та патентної інформації

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського є флагманом наукових досягнень та інноваційного розвитку.