Благодійний фонд «Змінимо наші життя»

13.02.2023 р.

Колектив студентів та викладачів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського нагороджено подякою Благодійного фонду «Змінимо наші життя» (керівник Роман Сергієнко) «за волонтерську діяльність під час війни в Україні, безкоштовне навчання та підтримку дітей, які постраждали від війни в Україні, за відданність педагогічній справі, та вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти»

Головною метою діяльності благодійного фонду «Змінимо наші життя» є правовий захист сімей загиблих військових. Також фонд займається проблематикою сімей, що втратили житло під час окупації, грошовими виплатами для сімей загиблих захисників України, організацією додаткової освіти дітей з прифронтових та деокупованих територій країни, а також дітей, які через війну виїхали з України. Значна увага приділяється додатковому безкоштовному навчанню дітей та стажуванню студентів.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського один з перших долучився до волонтерської роботи з дітьми. У березні 2023 року між Благодійним фондом «Змінимо наші життя» та Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського було підписано Меморандум про співпрацю.

Студенти та викладачі отримали сертифікати, що засвідчують їхню діяльність на волонтерських засадах впродовж року. Вони надавали освітні послуги у рамках освітньої волонтерської програми організації «Благодійний фонд "Змінимо наші життя"» для дітей з прифронтових, деокупованих територій України.

Ця програма охоплює 16 країн світу та представлена на «Фестивалі науки - 2023» як міжнародна волонтерська освітня програма, в рамках якої надається 30 годин освітніх послуг щоденно.

Дякуємо благодійному фонду «Змінимо наші життя» та особисто Роману Миколайовичу Сергієнку за активну та таку важливу волонтерську діяльність. Завдяки таким ініціативам діти реалізують своє право на освіту навіть у такий важкий час.

Студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського завжди готові допомогти та з радістю долучаються до волонтерства і самі є ініціаторами таких заходів.