Дводенний очний тренінг для вчителів

19.01.2024 р.

В Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Калинівської міської ради у рамках "Форсайту розвитку математичної та інформатичної освіти на Вінниччині та в Україні", який щорічно проводять викладачі кафедри математики та інформатики на чолі з завідувачем кафедри, провели дводенний очний тренінг для вчителів-предметників 5-11 класів «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання»..

Професор Ковтонюк М. М., доцент Соя О.М. та асистент Леонова І. М. ознайомили вчителів Калинівської територіальної громади з сучасними новими підходами залучення учнівської молоді до вивчення математики та інформатики на базі форсайт-технології.

Тренерка Олена Косовець кандидат педагогічних наук, доцент кафедри математики та інформатики, сертифікований тренер громадської спілки «Освіторія» познайомила учасників з такими важливими темами:

  1. Нормативна база дистанційного та змішаного навчання
  2. Кібербезпека учасників освітнього процесу
  3. Антиплагіат. Академічна доброчесність.
  4. Універсальний дизайн для навчання: чітка мета, гнучкі засоби
  5. Конструювання уроку за певними етапами (пазлами)
  6. Адаптація структури уроків очного навчання до вимог дистанційного та змішаного навчання: управління класом та організація самостійної роботи

У тренінгу взяли участь 25 вчителів інформатики, математики, трудового навчання, історії, біології, природознавства, англійської мови.

Дякуємо усім учасникам тренінгу та викладачам кафедри математики та інформатики за активну участь, плідну командну роботу і прагнення до навчання!

Запрошуємо усіх вчитель 5-11 класів відвідати наступні наші тренінги!