Засідання ректорату

11.01.2024 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулося засідання ректорату.

Члени ректорату заслухали звіт заступника декана факультету іноземних мов Дмитра Матіюка про профорієнтаційну роботу колективу факультету щодо забезпечення набору вступників у 2024 році. Дмитро Володимирович зазначив, що в рамках профорієнтаційної роботи колектив факультету використовує актуальні для абітурієнтів засоби поширення інформації: інформування в соціальних мережах, месенджерах, створення відеопрезентацій, інформаційних матеріалів та особисті зустрічі з учнями.

Наступне питання стосувалося створення освітнього контенту на сайтах кафедр факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха.

Особливості побудови сайтів розкрили завідувач кафедри української мови, доцент Ольга Павлушенко, завідувач кафедри української літератури, доцент Алла Віннічук та завідувач кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю, доцент Віталій Гандзюк. Офіційні сайти кафедр функціонують з метою забезпечення відкритості, прозорості діяльності структурних підрозділів університету. Структура веб-сайтів визначена необхідністю ефективного подання повідомлень про усі напрями діяльності кафедр. Інформація на сайті зорієнтована на здобувачів освіти, абітурієнтів, детально представлено етапи підготовки та проходження процедури акредитації освітніх програм.

Про стан діловодства в університеті прозвітувала завідувач канцелярії Раїса Костюкевич.

Члени ректорату також розглянули ряд поточних питань .