VІІ Всеукраїнська Олімпіада геометричної творчості імені В. А. Ясінського

07.12.2023 р.

7-10 грудня 2023 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського проходить VІІ Всеукраїнська Олімпіада геометричної творчості імені В. А. Ясінського

У перший день, 7 грудня, за допомогою платформи Zoom відбувся Методичний семінар-тренінг на тему «Методичні знахідки у навчанні учнів геометрії».

Для участі у семінарі зареєструвалося понад 100 вчителів геометрії з усіх куточків нашої України.

З вітальним словом до учасників семінару звернулись ректор Вінницького державного педагогічного університету професор Наталія Лазаренко та декан факультету математики, фізики і комп’ютерних наук доцент Алина Воевода

У першій частині семінару спікерами виступили:

  • Сидорук Володимир Анатолійович, вчитель математики Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, вчитель-методист. Тема виступу: «Систематизація шкільного курсу геометрії за допомогою Geogebra».
  • Білецький Юрій Олександрович, вчитель математики і фізики, співзасновник Науково-дослідницької школи «Базис» м. Київ. Тема виступу: «ГеКон, змагання з геометричного конструювання».
  • Хринюк Вікторія Валеріївна, вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради Вінницької області». Тема виступу: «Пропедевтика геометрії в курсі математики 5-го та 6-го класів науково-педагогічного проекту «Інтелект України»».
  • Пасіхов Петро Якович, вчитель математики Вінницького фізико-математичного ліцею №17, вчитель-методист, Відмінник освіти України.

Тема виступу: «Використання ліцейної системи в умовах дистанційного та змішаного навчання».

У другій частині семінару із доповідями виступили:

  • Кривошея Ігор Михайлович, педагог Вінницького міського Центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору, вчитель математики, вчитель-методист, Відмінник освіти України, нагороджений знаком МОН України «Василь Сухомлинський», переможець міського конкурсу «Людина року» в номінації «Освітянин року», Заслужений вчитель України. Тема виступу: «Місце і роль геометричних задач на оптимізацію в системі формування дослідницької компетентності учнів».
  • Сапсай Богдан Юрійович, вчитель математики Вінницького фізико-математичного ліцею №17. Тема виступу: «Шляхи формування науково-дослідницького мислення в учнів на уроках геометрії».
  • Загирняк Олена Дмитрівна, учитель математики Залузької філії І-ІІ ступенів опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», вчитель-методист. Тема виступу: «Вебквести на уроках узагальнення знань з геометрії у 7 класі».

Захід відбувся у теплій та дружній атмосфері. Вчителі ділилися власним досвідом та обговорювали різноманітні питання, що стосуються навчання учнів геометрії.

Усі учасники семінару, за підтримки освітнього хабу NotBox Hub ВДПУ імені М. Коцюбинського, отримають сертифікати.

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики висловлює вдячність всім спікерам та слухачам семінару за участь в Олімпіаді геометричної творчості імені В. А. Ясінського і надіється на подальшу плідну співпрацю!