Звітна конференція
Ради студентського самоврядування

01.11.2023 р.

Відбулася звітна конференція Ради студентського самоврядування Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, на яку були запрошені усі члени студентського активу, заступники деканів з соціальної роботи та керівництво нашого закладу.

Голова РСС Вікторія Колногозюк гідно презентувала звіт за канденцію РСС, де кожний захід підтверджувала фактами із активного життя університетської молоді.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулися ректор Університету, професор Наталія Лазаренко, голова Первинної профспілкової організації Микола Баюрко, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань Людмила Бровчак та проректор з наукової роботи Алла Коломієць, які одноголосно подякували команді РСС за роботу.

Голова РСС Вікторія Колногозюк вручила подяки керівництву університету, голові профкому, викладачам та усій команді РСС за активну співпрацю у роботі та сприяння розвитку ради студентського самоврядування.

Під час конференції розглянуто питання щодо внесення змін до Положення про студентське самоврядування університету та викладення його в новій редакції та щодо підготовки та проведення виборів голів рад студентського самоврядування університету, факультетів та інституту.

Рада студентського самоврядування Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського – це потужна команда однодумців, патріотів нашої країни, нашого університету, які не лише активізують студентське життя, а й невтомно працюють на волонтерському фронті, підтримуючи українські традиції та звичаї, популяризуючи українську мову та культуру задля наближення Перемоги нашої країни.

На рахунку РСС активна профорієнтаційна діяльність, участь у спортивних, мистецьких, наукових заходах. За час своєї каденції РСС була ініціатором низки заходів не лише для наших студентів, але і для підтримки наших захисників, внутрішньопереміщених осіб: проведення благодійних заходів, організації літніх таборів для дітей з окупованих територій, підтримка поранених в госпіталях.

Пишаємося, що маємо таких активних та небайдужих студентів і впевненні, що новий склад органу студентського самоврядування матиме лідерів, які працюватимуть з впевненістю та бажанням і примножуватимуть добрі справи своїх попередників.