Відкриття меморіальної дошки
«Герої живуть у наших серцях»

27.10.2023 р.

Пам'ять... вона нетлінна і вічна... Вона ніколи не згасне! Пам’ять! Що залишаєш ти нам? Меморіальні дошки - як символ тих, чиї життя обірвала війна.

У знак вшанування пам'яті студентів та випускників Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, які загинули, захищаючи нашу державу відбулось відкриття меморіальної дошки «Герої живуть у наших серцях».

Відважні молоді воїни, які стали символом гідності. Кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості.

Щирі слова вдячності захисникам, рідним загиблих воїнів висловили начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, ректорка Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко, перша заступниця начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталія Заболотна, заступник голови ради студентського самоврядування університету Іван Сотник.

Спогадами про загиблих поділилися рідні та близькі.

Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть зовсім молоді, то говорити важко і боляче вдвічі. Сьогодні в нашому університеті з’явився пам’ятний знак, який буде нагадувати нам про героїв, що загинули захищаючи незалежність нашої держави.

Герої не вмирають! Вони будуть жити у пам’яті народній у віках.