Дебют «талановитих та незламних»

26.10.2023 р.

Дебют «талановитих та незламних» відбувся у навчально-науковому інституті педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації.

Здобувачі вищої освіти підготували концертні номери у вокальному, танцювальному, інструментальному та гумористичному жанрах.

У день творчого дебюту першокурсників привітала ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського професор Наталія Лазаренко.

Дебют першокурсника - це чудова традиція нашого університету, яка надає можливість долучитися до традицій та історії величного університету.

Після пар, коли починалися репетиції, студенти не помічали час, бо відчували духовне зближення з університетом та зі своїми однокурсниками. У мистецькому центрі було чимало виступів, не перерахувати кількості відомих людей , які починали вдосконалювати свій талант саме на цій сцені. Це місце, де ми отримуємо духовне, моральне збагачення та задоволення.

Сьогодні першокурсники мали змогу продемонструвати свої таланти та вразити глядача. Такі хвилини зближують людей стовідсотково: коли ви танцюєте чи співаєте і в той же час ділитеся своїми почуттями; коли хтось хвилюється, а ти намагаєшся йому допомогти, для того, щоб кожен був неперевершений; коли намагаєшся виділити і подати якнайкраще не себе, а команду – ось це і є дебют. Звісно, тоді стають ріднішими не тільки однокурсники, а й викладачі, які тебе підтримують і допомагають, хвилюються за тебе й надихають.