Візит представників відділу освіти та культури

19.10.2023 р.

На історичний факультет Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського завітали представники відділу освіти та культури, вчителі, учнівське самоврядування Лука-Мелешківської територіальної громади. Під час зустрічі з ректором університету професором Лазаренко Н. І., викладачами та представниками студентського самоврядування обговорювались питання співпраці в організації освітньої роботи та взаємодії студентського й учнівського колективів.

Вчителі та учні шкіл Лука-Мелешківської територіальної громади познайомилися з університетом та відвідали музей археології Вінниччини, в якому розміщені археологічні артефакти віднайдені студентами-істориками під час археологічних практик. Гості відвідали навчально-методичний простір історичного факультету «Inspiration club», а тренер доцент Мельничук Т. А. розповіла про ігрові технології, навчальні ігри, які можна використовувати у роботі з учнями. Вчителі та учні познайомились з авторськими розробками навчальних ігрових програм викладачів та студентів історичного факультету й пограли у інтерактивну навчальну гру «Країна – U», а також взяли участь у тренінгу на тему «Гра - ефективна форма налагодження комунікацій". Учасники тренінгу із захопленням грали у психологічну гру «На емоціях», профорієнтаційну - «Професії майбутнього».

У підсумку, декан факультету професор Зінько Ю.А. та завідувач лабораторії «Inspiration club» доцент Мельничук Т. А. запросила учнівські та педагогічні колективи громади до участі у навчальних іграх.

Дякуємо представникам відділу освіти та культури Лука-Мелешківської громади, зокрема Шевченко А. А. за сприяння в організації зустрічі та співпрацю.

Мандруй знаннями разом із нами!