Обласна програма
«Успішні Сильні Громади»

05.10.2023 р.

У Вінницькій обласній Раді відзначили переможців конкурсу грантів закладів вищої освіти, фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у рамках реалізації обласної програми «Успішні Сильні Громади», що спрямована на розвиток місцевого самоврядування.

У 2023 році участь у конкурсі взяли 76 закладів освіти, 35 з яких визначено переможцями.

У конкурсі перемогу здобули два проєкти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського:

  1. ІІ місце проєкт «Консультативно-просвітницький онлайн центр математичної освіти Вінниччини» (керівник Ольга Матяш, виконавці кафедра алгебри і методики навчання математики, Аліна Воєвода)
  2. ІІІ місце проєкт «Інноваційні технології формування цифрової компетентності у майбутніх учителів в умовах трансформації ІТ-інфраструктури університету: європейський контекст» (керівники Наталія Лазаренко та Роман Гуревич, виконавець Світлана Кізім)

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк вручили подяки обласної Ради керівникам проєктів-переможців. Подяки за вагомий внесок у розвиток освітянської галузі та зайняті ІІ та ІІІ місця у конкурсі на отримання грантів для закладів освіти Вінницької області у номінації «Заклади вищої освіти» отримали ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, професор Наталія Лазаренко, директор навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, академік Роман Гуревич, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Світлана Кізім та професор кафедри алгебри і методики викладання математики Ольга Матяш.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського є провайдером якісної підготовки фахівців, швидко адаптується до ситуації, правильно реагує на постійні зміни, впроваджує нові методи та підходи в роботі. Колектив університету продовжує професійно вдосконалюватися та робить все, щоб наші здобувачі освіти були вмотивовані до навчання та розуміли його важливість.