Посвята першокурсників

01.09.2024 р.

Яскраво, насичено емоційністю та родинною атмосферою у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулася посвята першокурсників у студенти.

Розпочалися урочистості на факультетах з хвилини мовчання та подяки нашим Збройним Силам України, які героїчно борються за свободу, незалежність, соборність та територіальну цілісність рідної країни.

Привітали новоспечених студентів ректор університету, професор Наталія Лазаренко, перший проректор з науково педагогічної роботи Сергій Гусєв, проректор з наукової роботи Алла Коломієць, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань Людмила Бровчак, голова Первинної профспілкової організації Микола Баюрко, декани факультетів та директор інституту.

По завершенню урочистостей, першокурсники ближче познайомилися з факультетськими колективами, поспілкувалися з викладачами, студентами та обговорили особливості освітнього процесу.

Посвята першокурсників - один із найбільш урочистих моментів у житті кожного студента. Тож ми вітаємо усіх здобувачів освіти та бажаємо, щоб цей день запам’ятався вам як початок нового етапу вашого життя.

Навчайтеся легко, підкорюйте намічені вершини, не сумнівайтеся в собі і поповнюйте свою освітню скарбничку гідними перемогами!

За тихе небо та за можливість навчатись ми дякуємо нашим захисникам і з нетерпінням чекаємо здійснення спільної мрії – Перемоги!

Слава Україні!