Делегація Українського державного університету
імені Михайла Драгоманова

29.06.2023 р.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського радо приймав делегацію Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на чолі з ректором, академіком НАПН України, доктором філософських наук, професором Віктором Андрущенком.

Делегація відвідала місце трагедії на Площі Перемоги, яка сталася внаслідок терористичного ракетного удару 14 липня 2022 року та вшанувала пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Відбулося урочисте спільне засідання вченої ради Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Очільники закладів вищої освіти розповіли про головні досягнення колективів університетів. Важливою подією стало підписання угоди про співпрацю між закладами вищої освіти, яка передбачає плідну співпрацю університетів у всіх напрямках діяльності.

«Між двома університетами складається плідна співпраця і це створює перспективу обом навчальним закладам та України в цілому», - слушно зауважив директор Департаменту агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації Олег Сідоров, який також передав вітання присутнім від голови Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова.

Про важливість співпраці та значення університетів наголосив радник ректора УДУ імені Михайла Драгоманова, академік Володимир Євтух.

Плідним було обговорення перспектив подальшої співпраці ЗВО, викладачі поділилися досвідом організації навчального процесу в сучасних умовах, окреслили основні напрямки спільної діяльності.

За особливі досягнення на педагогічній ниві, використання новітніх педагогічних технологій та вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки відзначено медаллю університету Драгоманова за наукові досягнення імені Григорія Савича Костюка ректора Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти і науки України Наталію Лазаренко.

Урочистою грамотою УДУ імені Михайла Драгоманова відзначено першого проректора з науково-педагогічної роботи ВДПУ ім. М. Коцюбинського Сергія Гусєва, проректора з науково-педагогічної роботи та соціальних питань Людмилу Бровчак, проректора з наукової роботи Аллу Коломієць, декана історичного факультету Юрія Зінька.

У свою чергу, ректор Наталія Лазаренко вручила почесну грамоту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського ректору УДУ імені Михайла Драгоманова Віктору Андрущенку, проректору з науково-педагогічної роботи та адміністративно-господарських питань Ростиславу Драпушко, проректору з наукової роботи Григорію Торбіну, проректору з навчально-методичної роботи Роману Вернидубу та декану факультету математики, інформатики та фізики Миколі Працьовитому, передала до бібліотеки університету книги про автора численних олімпіадних задач з математики, багатьох книг та статей з олімпіадної математики, доцент Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського В’ячеслава Ясінського та Миколу Леонтовича – автора легендарного «Щедрика».

Гості із дружнього університету ознайомилися з роботою структурних підрозділів, матеріально-технічним оснащенням ЗВО, побували на факультетах, де детально обговорили перспективи співпраці за напрямки напрямками.

Представники ради студентського самоврядування ЗВО обмінялися досвідом та почерпнули нові ідеї для реалізації у своєму закладі.

Висловлюємо щиру подяку колективу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за дружній візит та змістовне спілкування.

Знаємо, що наша співпраця буде успішною та плідною.