Благодійний фонд
«Змінимо наші життя»

15.06.2023 р.

Студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського отримали подяки від Благодійний фонд «Змінимо наші життя» (керівник Сергієнко Роман Миколайович).

Головною метою діяльності благодійного фонду «Змінимо наші життя» с правовий захист сімей загиблих військових. Також фонд займається проблематикою сімей, що втратили житло під час окупації, грошовими виплатами для сімей загиблих захисників України, організацією додаткової освіти дітей з прифронтових та деокупованих територій країни, а також дітей, які через війну виїхали з України. Значна увага приділяється додатковому безкоштовному навчанню дітей та стажуванню студентів.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського один з перших долучився до волонтерської роботи з дітьми на базі Фонду! У березні 2023 року між Благодійним фондом «Змінимо наші життя» та Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського було підписано Меморандум про співпрацю!

Для дітей Іванківської громади, які першими в Київській області побачили ворожу техніку та відчули всю біль війни та окупації, Фондом спільно з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського запущено проект з додаткового безкоштовного онлайн навчання для учнів 1-11 класів з наступних предметів: українська мова та література, географія, хімія, біологія, музичне мистецтво, трудове навчання. фізика, інформатика, алгебра, геометрія, історія, правознавство, англійська та німецька мови, заняття для початкових класів.

Протягом 3 місяців студенти університету проводили онлайн-уроки з дітьми, оскільки через війну не мали достатнього доступу до освіти, це діти, які перебували на окупованих територіях або ж були змушені виїхати за кордон.

Дякуємо благодійному фонду «Змінимо наші життя» та особисто Роману Миколайовичу за активну та таку важливу волонтерську діяльність. Завдяки таким ініціативам діти реалізують своє право на освіту навіть в такий важкий час, а студенти нашого університету завжди готові допомогти та з радістю долучаються до волонтерських заходів, а часто і самі є ініціаторами таких.

Всі наші спільні зусилля і є наше майбутнє.

Все буде Україна.