Зустріч викладачів та студентів з Повноважним Послом України Валерієм Чалим

05.06.2023 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулася зустріч викладачів та студентів історичного факультету з державним та громадським діячем, публіцистом, дипломатом, Надзвичайним і Повноважним Послом України, експертом з міжнародних питань і питань безпеки, заступником Глави Адміністрації Президента (2014–2015 рр.), Надзвичайним і Повноважним Послом України в США (2015–2019 рр.) Валерієм Чалим.

Валерій Чалий є почесним випускником історичного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

З вітальним словом на зустрічі звернулася ректор університету, професор Наталія Лазаренко, представила гостя та відзначила необхідність проведення зустрічей студентів із дипломатами високого рангу для більш глибокого розуміння європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Валерій Чалий глибоко розкрив тему «Оптимальна модель безпеки для України». По завершенню відбулася жвава дискусія викладачів та студентів з гостем. Студенти ставили актуальні питання щодо безпекового становища в Європі, Україні та країнах-сусідах, зокрема питання, що стосувалися можливості надання гарантій безпеки для України, бренду країни та перспектив технічного розвитку нашої країни. Позитивно, що простежується прагнення студентів отримати нові знання та долучитись до необхідних змін у майбутньому.

Також студенти мали змогу поспілкуватися із Головою Немирівського районного суду Вінницької області Сергієм Науменком, який є випускником історичного факультету нашого університету.

По завершенню зустрічі гості відвідали археологічний музей та освітній хаб «NotBox», згадали студентські роки у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського та обговорили можливі напрямки подальшої співпраці.

Дякуємо Валерію Олексійовичу та Сергію Михайловичу за змістовну зустріч та цікаві дискусії.

Пишаємось нашими випускниками та завжди раді бачити у стінах рідної альма-матер.

Разом до Перемоги!