Міжнародний день захисту дітей

01.06.2023 р.

Відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей день став символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

Неймовірне свято для дітей, зокрема для підтримки дітей-переселенців з Мелітополя, Маріуполя, Миколаївщини, Донеччини та інших регіонів України відбулося на території Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Розпочалося свято з виконання державного Гімну України та подяки усім захисникам та захисницям за можливість зустрічати мирні та сонячні дні. Героїв, які віддали своє життя за нашу свободу, вшанували хвилиною мовчання.

Наші гості, вихованці комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №27 Вінницької міської ради», і самі приємно вразили присутніх. Трепетно та емоційно із віршиком «Щасливе дитинство» виступила Злата Бровчак, а Соломія Олійник та Софія Матусевіч викликали шквал емоцій у присутніх розповівши веселі гуморески. Патріотичний таночок «Ми не зламні», композиція «Вишиванка», танець «Чарівна пластинка» у виконанні діток додали заходу особливого настрою.

Зі світлим та прекрасним святом привітала гостей ректорка Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, професор Наталія Лазаренко. Побажала діткам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, сяючих посмішок та всім нам найшвидшої Перемоги. Завідувачка комунальним закладом «Дошкільний навчальний заклад №27 Вінницької міської ради» Тетяна Рожок відмітила важливість свята та подякувала колективу ВДПУ ім. М. Коцюбинського за чудову організацію заходу.

До вітань долучився і голова первинної профспілкової організації університету Микола Баюрко, який підготував подарунки для гостей.

Висловлюємо щиру подяку Первинній профспілковій організації університету за сюрпризи для наших гостей.

Майстер-класи, розважальні програми, традиційні малюнки на асфальті та танцювальні флешмоби: площа університету уквітчалась дитячими посмішками. Маленькі відвідувачі вправно справлялися з музичними інструментами, стаючи частинкою університетського оркестру, із захватом спостерігали за хімічними реакціями, навіть спробували себе в чирлідингу та атлетичній майстерності.

Увесь час тривала атмосфера свята та радості, і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє у вільній, незалежній Україні!