День відкритих дверей

29.04.2023 р.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського гостинно відчинив двері для своїх майбутніх студентів. На день відкритих дверей до університету завітали випускники закладів освіти різних рівнів із Вінницької, Хмельницької, Одеської, Черкаської, Житомирської, Київської, Донецької, Кіровоградської та інших областей.

Гості мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя, поспілкуватись із адміністрацією університету, факультетів та інституту, представниками студентського самоврядування. Для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків були доступні локації, на яких вони могли детально познайомитись з кожною освітньою програмою, поспілкуватись зі студентами та викладачами.

З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернулася ректор університету, професор Наталія Лазаренко та розповіла присутнім про переваги та перспективи навчання у Вінницькому Педуніверситеті.

Як університет формує успішну особистість з власного досвіду роз-повів випускник університету, музикант, лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк.

З особливостями вступної кампанії 2023 року та правилами прийому до Вінницького Педуніверситету ознайомив присутніх заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Віктор Рогач.

Голова ради студентського самоврядування факультету дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної Наталія Іващук та голова студентської ради Вінниччини, студентка факультету права, публічного управління та адміністрування Аліна Драчук розповіли абітурієнтам про насичене студентське життя у стінах рідного університету та можливості самореалізації уже під час навчання.

Приємно, що ще навчаючись у закладі загальної середньої освіти, учні уже цікавляться та долучаються до студентського життя в університеті. Часто збираються у стінах університету за інтелектуальними іграми, цікавими тренінгами, які організовують наші студенти та викладачі.

Цьогоріч чимало потенційних вступників взяли участь у обласних конкурсах учнівських наукових робіт з природничих наук та з туризму, організатором яких є Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. Призерів, учасників конкурсів та їхніх керівників привітали, вручили грамоти та подяки ректор університету Наталія Лазаренко та декан природничо-географічного факультету Олег Блажко.

Для майбутніх вступників провели екскурсію затишними аудиторіями та лабораторіями, бібліотекою, музейно-просвітницьким центром, освітнім хабом «NotBox», ознайомили з робою структурних підрозділів, що викликало неабияке зацікавлення у відвідувачів.

Надалі абітурієнти мали змогу поспілкуватися з представниками тих факультетів, які їх найбільше цікавлять.

Щоб гості цікаво та корисно провели час, були організовані майстер-класи, тренінги, різноманітні локації – усе це зробило суботній ра-нок незабутнім.

Чекаємо наших майбутніх студентів у стінах Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського!

Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість таких на-сичених зустрічей!

Разом до Перемоги!