Змагання
«Козацькому роду нема переводу»

31.03.2023 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулися змагання «Козацькому роду нема переводу!».

Свою міць та кмітливість демонстрували команди факультету фізичного виховання і спорту та факультету мистецтв і художньо-освітніх технологій.

Насичена програма заходу передбачала цікаві конкурси, інтелектуальні та спортивні ігри, запальну руханку. Доповненням стали музичні та хореографічні композиції у виконанні студентів факультету мистецтв і художньо-освітніх технологій Олександри Коринюк, Діани Нагорної, Юрія Свічкара та студента факультету фізичного виховання і спорту Дмитра Якименка. Вразила присутніх сольним гімнастичним номером майстер спорту України зі спортивної гімнастики, вихованка спортивного клубу «Прем’єра», студентка факультету фізичного виховання і спорту Анастасія Гоцуляк.

Оцінювало команди журі у складі голови Первинної профспілкової організації Миколи Баюрка, голови Ради студентського самоврядування Вікторії Колногозюк та заступника голови Ради студентського самоврядування Вадима Гурняка. Результатом змагань стала дружня перемога обох команд.

Привітала гравців проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань Людмила Бровчак.

Команди отримали солодкі призи від Первинної профспілкової організації Педуніверситету. Також призи дісталися найактивнішим гостям у залі.