Візит до Університету ім. Яна Кохановського

30.03.2023 р.

На запрошення університету Яна Кохановського та Науково-освітнього консорціуму м. Кельце делегація Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського у складі ректора, професора Наталії Лазаренко, проректора з наукової роботи, професора Алли Коломієць, проректора з науково-педагогічної роботи і міжнародних питань, доцента Сергія Загороднього та професора Дмитра Коломійця відвідала партнерський університет та організацію.

Під час візиту обговорено з ректором університету Яна Кохановського Станіславом Глушеком та проректором Барборою Гавдзік питання щодо подальшої співпраці наших закладів, запровадження програми подвійних дипломів за деякими напрямками та можливості стажування викладачів.

Делегація Вінницького Педуніверситету взяла участь у засіданні сенату, на якому представлено напрямки подальшої співпраці Консорціуму та університету.

Наш університет отримав пропозицію стати співорганізатором Міжнародного вокального фестивалю, що проходитиме у м. Кельце у черні 2023 року.

За результатами візиту підписано договір про співпрацю між Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського в особі ректора, професора Наталії Лазаренко та Свєнтокшийською Вищою Школою в Кельце в особі проректора, професора SV Андріана Ліпи. Предметом договору є спільна розробка освітніх та наукових проєктів на замовлення зацікавлених відомств України, Польщі та інших держав, спільна участь у міжнародних освітніх та наукових проєктах, можливість навчання студентів за програмою академічної мобільності та стажування науково-педагогічних працівників.