Зустрічь
«Весняної школи лідерів»

28.03.2023 р.

В рамках проєкту «За межами рідної школи» на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулась одна із зустрічей «Весняної школи лідерів».

В рамках проєкту учні можуть зміцнити співдружність, навчитись гідно представляти свої заклади, мають змогу поспілкуватись на актуальні теми з однолітками, перезавантажитись та просто із користю провести час.

Традиційно до заходу приєднались голови учнівських самоврядувань вінницьких ліцеїв, студентське самоврядування університету, а також Студентська рада Вінниччини.

З молоддю спілкувалися проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань Людмила Бровчак та проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародних питань Сергій Загородній. Лідерів вінницьких ліцеїв ознайомили з перевагами та можливостями навчання у Вінницькому Педуніверситеті.

Продовженням зустрічі стало цікаве та насичене спілкування за інтелектуальною грою "Світ Громад" у освітньому хабі "NotBox".

Ця зустріч є дуже важливою для розвитку дружнього спілкування молоді. Учасники чудово провели час та отримали велике задоволення від гри.